Related Posts

آموزشی

گزارش اقدام پژوهی

دانشجو از لحاظ لغوی به معنی کسی است که دانش می‌جوید و در اصطلاح، برای اطلاق به محصّلان رسمی در سطح تحصیلات دانشگاه و پس از آن به کار می‌رود. در یک نظام آموزشی، وقتی یک فرد می‌آموزد که «دیگران چه گفته‌اند و چه کرده‌اند» و برایش می‌گویند که «مسایل پیچیدهٔ یک علم را چگونه حل کرده‌اند» دانش آموز، دانشجو یا طلبه است. فقط از زمانی که خودش به مرز دانش می‌رسد و مسئله تازه‌ای را کشف یا حل می‌کند یک محقق و دانشمند است.

این یک نمونه از گزارش اقدام پژوهی در  سایت تحقیق دانشجویی است:

روان شناس بالینی در جریان مشاوره و روان درمانی، درگیر فرآیند هدفمند و خلاقی است که در طی تلاشی دوسویه برای حل مساله و ایجاد تغییرهای مثبت و سازگارانه در مراجع می کوشد. موفقیت در طراحی این فرایند و اجرای ثمر بخش برنامه مداخله ای از یک سو، منوط به شناخت ابعاد مساله حادث شده و ویژگی های مراجع و از دیگر سو نیازمند بکارگیری تکنیک مناسب و ابزار کارگشا در برقراری رابطه و رسیدن به هدف های درمانی می باشد. در همین راستا، مشاوره و روان درمانی کودک با توجه به ظرفیت ها و نیازهای ویژه او، روان شناس را در فضای خاصی قرار می دهد که برای درک چهارچوب ذهنی او و برقراری هم حسی و همدلی و انجام مداخله اصلاحی اثر، گذار می بایست از شیوه و ابزارهای خاصی بهره گیرد و این موضوع ایجاب می کند تا در عرصه روان شناسی بالینی، بسته به طراحی خلاقانه و بصیرت عمیق تحلیلی و آسیب شناسی، هر موقعیت و فعالیت به ظاهر معمولی، تبدیل به ابزاری کارآمد و شیوه ای نظامدار شود، تا در فرآیند مشاوره و روان درمانگری به صورت مستقل و یا در کنار دیگر عناصر، مورد استفاده قرار گیرد. از این رو، بسیاری از وقایع و فعالیت های روزمره کودک نظیر بازی کردن و نقاشی کشیدن که در نظر عموم- غیر متخصصان- از حد سرگرمی و تفریح و لذت های کودکانه پا فراتر نمی نهند، از دیدگاه متخصص بالینی جلوه دیگری دارد. قصه و قصه گویی و قصه خوانی و طراحی و ساخت قصه نیز مشمول همین قاعده می باشد. هر چند هنوز کاربرد قصه به اندازه دو مقوله ترسیم نقاشی و بازی کردن در حیطه فعالیت های کلینیکی و پژوهش ها، مطرح نگردیده، اما زمینه ها و ویژگی های نهفته در قصه، با گذری بر پیشینه کاربرد آن گویای توانمندی و ثمر بخشی کاربرد مستقل و یا ترکیبی قصه در کار با کودک می باشد. آنچه در پی می آید ضمن اشاره به پیشینه و جایگاه قصه درمانی در روان شناسی بالینی و طرح ضرورت ها و مزایای آن، گزارش اقدام پژوهی مولف در بکارگیری قصه درمانی، حین کار با کودکان با مشکلات عاطفی- رفتاری، پرخاشگری و بزهکاری و ...، در محدوده سنین دبستانی(شامل کودکان عادی و کم توان ذهنیMR) می باشد که با استفاده از رویکرد پژوهشی، اقدام پژوهی در فرآیند و شیوه های اجرا شد. بررسی و تامل نمود، و آنها را مورد درک و اصلاح قرار داده و از نتایج حاصله در ادامه روند حاضر سود جسته است.

برای سفارش انجام تحقیق می‌بایست نکات زیادی را در نظر گرفت. اول از همه پیدا کردن شخص مورد اعتماد که بسیار مسئولیت پذیر باشد کار بسیار مشکلی‌ است.امروزه سایت‌های زیادی هستند که با خرید تحقیق دانشجویی میتوانید از این سایت‌ها استفاده کنید.

آموزشی

تحقیق دانشجویی

همه انسان ها پتانسیل ها و محدودیت های مشابه دارند. اگر یک کاری قبلاً توسط یک انسان انجام شده است، همه انسان ها نیز می توانند آن را انجام دهند. به جای لیست کردن محدودیت ها باید تلاش کنیم، با استفاده از پتانسیل ها راه حلی برای رفع محدودیت ها پیدا کنیم. قطعاً راه حلی وجود دارد. تفاوت انسانها با یکدیگر در نگاه آنها به این مقوله است.

یادگیری یک فرایند فعال است. هر فرد برای یادگیری ابتدا باید از نظر روانی آن را به یک خواستن تبدیل نموده و الزامات آن نظیر انگیزه، نظم، اختصاص وقت و واقع گرایی را فراهم نموده و موانع را برطرف نماید. یکی از موانع بزرگ تصور عملکرد مناسب و بلدبودن است در حالیکه بدون شواهد کافی این یک موضوع ذهنی است. نشانه وجود این مانع، دفاع از خطاها با فرافکنی یا بهانه تراشی می باشد. در حالیکه فراگیر فقط در صورتی می تواند خطاهای خود را اصلاح نماید که اشتباه خود را درک کرده باشد.سفارش تحقیق دانشجویی

سایت پرشین مقاله با کادری مجرب و آموزش دیده با ۹ سال سابقه در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی سفارش تحقیق می پذیرد. این سایت سفارشات را در کوتاه ترین زمان با بهترین سطح علمی با منابع و ارجاعات معتبر خدمت دانشجویان عزیز ارائه می دهد.

ما این افتخار را داریم که برای آن دسته از دانشجویانی که به هر دلیل، نداشتن فرصت و … تمایل دارند کار تحقیق دانشجویی خود را به ما واگذار کنند، ارائه خدمات نماییم.

سایت تحقیق

موضوع پروپوزال از قبل باید تایید شده باشد اگر موضوع پروپوزال تان را از قبل با استاد یا گروه هماهنگ نکرده‌اید، و حالا می‌خواهید یک پروپوزال آماده شده را (بی خبر!) به آن‌ها تحویل دهید، باید منتظر مجموعه‌ای از اصلاحات اساسی باشید! چون این حداقل حق استاد راهنمای شماست که پروپوزالی را بپذیرد که در جریان موضوع آن بوده باشد. این نوعی بی‌احترامی به استاد است که بدون هماهنگی و کسب تکلیف از او، یک موضوع را تبدیل به پروپوزال کنیم و به او تحویل دهیم.  وجود نقص در بندهای مختلف پروپوزال گاهی پروپوزال را می‌نویسیم، اما کامل نمی‌نویسیم. مثلاً بخش بیان مسئله را پر می‌کنیم، اما اهمیت و ضرورت را خالی می‌گذاریم؛ یا همه اجزای روش‌شناسی تحقیق را مشخص و تکمیل نمی‌کنیم. اشتباه در انتخاب فرم پروپوزال این اشتباه کمتر پیش می‌آید، اما اگر دانشجویی به‌جای پر کردن فرم مخصوص پروپوزال دانشگاه خودش، فرم دانشگاه دیگری را پر کند، قطعاً پروپوزالش برگشت خواهد خورد.  عدم رعایت فرمت پروپوزال ممکن است از نظر شما این اشکال، خیلی پیش‌پاافتاده به نظر برسد، اما شک نکنید که در مطالعه اساتید، حتی این موارد هم از نظر دور نمی‌ماند و اتفاقاً جزو مشکلات رایج در پروپوزال نویسی است. دانشجویان در نگارش برخی از قسمت‌های پروپوزال، به‌ویژه بخش مراجع، یا تکمیل کردن جدول زمان‌بندی، یا پانویس کردن عبارات لاتین، یا استفاده از رسم‌الخط و سبک ارجاع دهی استاندارد دچار اشتباه و اشکال می‌شوند و همین مسئله پروپوزال شان را با اصلاح مواجه می‌کند

آموزشی

روانشناسی‌ آرامش

۱. درمورد افکار و خاطراتتان بنویسید، نقاشی بکشید، و درموردشان حرف بزنید. برای فراموش کردن گذشته‌تان باید به خاطراتتان احترام بگذارید.

۲. با دور ریختن احساسات و عواطف مربوط به خاطرات دردناکتان، آن‌ها را فراموش کنید. خواهید دید که بعد از آن چقدر احساس آرامش می‌کنید.

۳. درصورت امکان به عقب برگردید و با کسانیکه در آن خاطرات دخیل بوده‌اند حرف بزنید. برای فراموش کردن گذشته‌تان باید به عقب برگردید.

۴. احساسات واقعیتان را با کسی در میان بگذارید. اگر صلاح است به آن‌ها اعتراف کنید. برای فراموش کردن گذشته‌تان باید احساساتتان را بروز دهید. اگر باید با اشتباهاتتان کنار بیایید، باید تقصیر یا گناه‌تان را گردن بگیرید.

۵. معذرت خواهی کرده و طلب بخشش کنید. برای فراموش کردن گذشته‌تان باید آسیب پذیر باشید.

۶. برای کنترل پرخوری‌ها، اعتیاد یا آسیب رساندن به خودتان به خاطر گذشته دردناکتان کمک بگیرید. برای فراموش کردن گذشته باید غرور را کنار بگذارید.

چگونه گذشته خود را فراموش کنیم ؟ همه ما دچار اشتباه می‌شویم. هیچ انسانی نیست که در زندگی اشتباهی نکرده باشد یا تصمیم غلطی نگرفته باشد. اما برای بعضی از افراد اشتباهات گذشته با افسوس و پشیمانی‌های بزرگ همراه می‌شود.

چجوری فراموشش کنم حرف بسیاری از دخترهاست.

شايد برای شما هم پیش آمده که نمی دانید چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم  و دوباره به زندگي عادی برگردید؟

اين‌كه چگونه بايد به رابطه‌اي پايان داد و بعد همه چیز را فراموش کرد سوال خيلي هاست.

مسلما كار راحتي نيست اما شما می توانید با راهکارهایی که می گویم عشق قدیمی خود را فراموش کنید و یک زندگی جديد را آغاز كنید.

اگر به هر دليلي در دوران آشنايي قبل از ازدواج و نامزدي به اين نتيجه رسيديد كه به طرف مقابل نه بگوييد، در اين مواقع توصيه مي‌كنيم حتما با طرف مقابل صادق باشيد. بهتر است شما با يك خاطره خوب از هم جدا شويد، بايد به اين بلوغ برسيد كه حتما لازم نيست جدايي‌با دعوا و دلخوري و حرف‌هاي آزاردهنده و... باشد، مي‌توان خيلي آرام و با آرامش از هم جدا شد به‌خصوص اگر همان اول به اين توافق رسيده باشيد و از ابتدا آگاه باشيد كه ممكن است از هم جدا شويد. در واقع هر كدام از شما حق داريد بدانيد چرا اين رابطه نبايد ادامه پيدا كند و همچنين شما بتوانيد با خود كنار بياييد.

چطور به آرامش برسیم ؟ در زندگی پرتنش و استرس امروزی، آرامش دغدغه بسیاری از افراد می‌باشد، ولی خواسته دور از انتظاری نیست.بلکه باید بدانید با استفاده از چه راهکارهایی تنش را از خود دور کنید و آرامش را جایگزین آن کنید و یاد بگیرید که چطور به آرامش برسیم